Sta de ‘Locals’ deze Coronatijd bij in de winkels of koop anders jouw producten op internet via deze link en steun daarmee VV Bergambacht!

Vorig seizoen hebben we seizoenkaarten verkocht voor het seizoen 2020-2021. We willen je hierbij laten weten dat deze ook dit seizoen nog geldig zijn en dat je, nu de kantine weer open is, met deze seizoenkaarten 4 consumpties in de kantine van V.V. Bergambacht kan bestellen.

De seizoenkaarten zijn genummerd. Zaterdag 2 oktober houden we om 17.00 uur een verloting, met leuke prijzen.

Kom dus zaterdag 2 oktober naar het voetbalveld. Om 15.00 uur speelt Zaterdag 1 thuis tegen Hazerswoudse Boys 1 en dan aansluitend om 17.00 uur is de verloting.

Wil je ook kans maken op mooie prijzen, maar heb je nog geen seizoenkaart(en)?

Goed nieuws! Er zijn nog enkele seizoenkaarten beschikbaar. De kaarten kosten € 12,50 per stuk. Naast dat het een collectors item is, steun je V.V. Bergambacht, kun je vier consumpties bestellen en maak je kans op mooie prijzen!

Je kunt de seizoenkaart(en) bestellen door een mailtje te sturen naar activiteitencommissie@vvbergambacht.nl