Voor Bergambacht is de competitie-indeling bekend voor het seizoen 2021-2022. De blauw-zwarten komen uit in de vierde klasse nadat het vorige seizoen niet werd afgemaakt vanwege het coronavirus.

 

In de nieuwe indeling vinden we ongeveer dezelfde clubs terug die vorig jaar ook bij Bergambacht in de competitie zaten. ‘Wederom een leuke competitie met de diverse derby's. WDS is weg en Oosterheem en ASW zijn erbij gekomen. Ik denk dat de top 3/4 niet veel anders zal gaan worden dan dit seizoen’ aldus hoofdtrainer Jerry de Groot.

 

Ook aanvoerder Max Bakker geeft aan dat de competitie nagenoeg hetzelfde is als dit seizoen. Over het verloop van komend seizoen is Bakker duidelijk: ‘Wij moeten zelf gewoon beter zijn, in de 4e klasse moeten we gewoon om het kampioenschap mee doen’.

 

De competitie bestaat uit Ammerstol, ASW, Bergambacht, BSC ‘68, Cabauw, Floreant, Gouderak, GSV, Moerkapelle, Moordrecht, Oosterheem, SPV ‘81 en Stolwijk