In Bergambacht kennen we allemaal de actie "Heel BAB kleurt". Ook V.V. Bergambacht wilde haar steentje bijdragen en kleur brengen in de kamers en woningen van de ouderen hier in Bergambacht. Naast dat we de ouderen in Bergambacht konden verrassen, maakten de kids tevens kans op een mooie bal, zodat ze in de tuin de voetbalskills op niveau kunnen houden. We stelden de prijs beschikbaar in de leeftijdscategorieën: 0 t/m 4 jaar, 5 t/m 7 jaar, 8 t/m 10 jaar en 11 t/m 13 jaar. 

En de winnaars zijn.....

 

Lars den Toom, Thom de Kool, Cas Bezemer en Sven Teeuwen!

 

Gefeliciteerd mannen! Veel plezier met de bal en bedankt voor de kleurplaat! Natuurlijk alle andere kinderen ook bedankt, jullie kleurplaat heeft een mooie plek gekregen!

 

Tineke Hordijk Namens Bestuur & Activiteitencommissie VV Bergambacht