In Bergambacht kennen we allemaal de actie "Heel BAB kleurt". Ook V.V. Bergambacht wil kleur brengen in de kamers/woningen van de ouderen hier in Bergambacht. Download nu de kleurplaat onder aan de pagina, print hem uit en kleur hem in! Naast dat we de ouderen in Bergambacht verrassen, maak je tevens kans op een mooie bal, zodat je in de tuin je voetbalskills op niveau kunt houden.

 

We stellen ballen beschikbaar in de leeftijdscategorieën:

  • 0 t/m 4 jaar
  • 5 t/m 7 jaar
  • 8 t/m 10 jaar
  • 11 t/m 13 jaar

 

Dus twijfel niet en pak je kleurpotloden of stiften. Je kunt de kleurplaat tot uiterlijk 10 mei 2020 door de brievenbus doen bij Voorstraat 21 te Bergambacht (doe er wel even een briefje bij met een telefoonnummer waarop we je kunnen bereiken). De winnaars worden uiterlijk 15 mei bekend gemaakt op onze website en Facebook-pagina. 

 

Wij wensen jullie veel kleurplezier! 

Bestuur / Activiteitencommissie V.V. Bergambacht