Bergambacht won in een slechte wedstrijd met 5-4 van staartclub Moordrecht en nadert koploper Floreant, dat van Haastrecht verloor, tot op twee punten.
De Bergambachtenaren creëerden weliswaar genoeg kansen, maar de aanvallers maakten in de afwerking de verkeerde keuzes en waren niet scherp voor het vijandelijke doel. Moordrecht kwam tot vijf degelijke aanvallen en scoorde daaruit vier keer.
De thuisclub moest drie keer een achterstand wegwerken. Luuk Botter, Pieter Meijer (2x) en Twan Schmidt streken de plooien glad. ,,In de rust had ik mijn spelers op hun fouten gewezen, maar dat was tegen dovenmansoren," vertelde Bergambacht-trainer Jerry de Groot na afloop. ,,Het foutenfestival ging maar door. Bij een 3-4 achterstand wist ik ondanks ons matige spel, dat we niet hoefden te verliezen. Na de gelijkmaker van Schmidt en de winnende treffer van Meijer haalde iedereen opgelucht adem."
Bron: Regio - voetbal