Op een erbarmelijk slecht grasveld, waarop het gras tot de oksels reikte volgens Bergambacht-trainer Jerry de Groot, won Bergambacht met 1-6 van Moordrecht.
 
Twan Schmidt zette de blauwzwarten op voorsprong, maar de thuisclub, die de lange bal hanteerde, kwam vlak voor rust langszij. In de tweede helft overklasten de Bergambachtenaren Moordrecht. Twan Schmidt bracht met fraaie goals de marge op twee.
 
Pieter Meijer, opnieuw Schmidt en Faroek el Kadiri lieten het net eveneens bollen. ,,In het tweede gedeelte van de wedstrijd waren we wel bij de les," aldus De Groot. ,,Er werden nog drie goals op advies van de Moordrechtse vlaggenist afgekeurd. We hadden zo in de dubbele cijfers kunnen belanden."
 
 
0-1 T. Schmidt
1-1 N. Lilipaly
1-2 T. Schmidt
1-3 T. Schmidt
1-4 P. Meijer
1-5 T. Schmidt
1-6 F. el Kadiri