Sta de ‘Locals’ deze Coronatijd bij in de winkels of koop anders jouw producten op internet via deze link en steun daarmee VV Bergambacht!

De leden van de onderhouds- en sponsorcommissie van Voetbalvereniging Bergambacht hebben de handen uit de mouwen gestoken om het complex aan de zijde van de Veerweg op te knappen. Langs deze N478 is beplanting gesnoeid en zijn er nieuwe hekken geplaatst. Hiermee komt de vereniging sponsoren tegemoet met een mooie nieuwe locatie voor een sponsorbord.
 
Door de opknapbeurt is er ruimte ontstaan voor 28 reclameborden van 1 bij 5 meter die perfect in het zicht worden geplaatst van de vele passerende automobilisten. De beschikbare hekken staan aan de achterkant van het tweede en het derde veld van sportpark De Hofkamp.
 
Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Rene ter Braak van de sponsorcommissie via 06 20 97 78 36