Jerry de Groot zal V.V. Bergambacht aan het einde van dit seizoen verlaten, in tegenstelling tot eerdere berichtgeving over nog een 5e seizoen als hoofdtrainer van V.V. Bergambacht. Kelvin Potuijt (Technische commissie) geeft aan dat Jerry afgelopen dinsdag een gesprek met hem had aangevraagd. De insteek van het gesprek betrof niet alleen de teleurstellende resultaten van dit seizoen, maar ook over het komende seizoen. In een prettig en open gesprek heeft Jerry zijn gevoel geuit en zijn we samen tot de conclusie gekomen dat het beter is om aan het einde van dit seizoen afscheid van elkaar te nemen. De wedstrijd op 7 juli a.s. tegen Sparta zal voor Jerry de laatste zijn als hoofdtrainer van V.V. Bergambacht ''Jerry heeft aangegeven de komende wedstrijden er alles aan te zullen doen om directe degradatie te ontlopen. Jerry heeft mooie dingen meegemaakt bij de club met als hoogtepunt de promotie naar de 3e klasse en verdiend het om de club via de voordeur te verlaten.''